Upominki i gwiazdkowe życzenia

Upominki i gwiazdkowe życzenia

Jutro wigilia, cudowny czas, kiedy obdarowujemy się prezentami i niespodziankami. Takie upominki rozdaje również Wodociąg Marecki, który wszystkim markowianom składa najlepsze życzenia świąteczne.

{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę
Jesienią poinformowaliśmy, że co dziesiąta osoba, które zdecyduje się dołączyć do grona abonentów naszego bezpłatnego Internetowego Biura Obsługi (IBO), otrzymuje niespodziankę. Z przyjemnością informujemy, że osobą nr 810 w IBO jest Pan Krzysztof Ryński. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy przekonani, że narzędzie, dzięki któremu można m.in. otrzymywać e-faktury, kontrolować rozliczenia, przekazywać odczyty wodomierza, będzie dla Pana przydatne. O zaletach IBO możecie przeczytać TUTAJ

Prosimy również Pana Stanisław Kurpasa, który został abonentem nr 800, o wizytę w siedzibie naszej spółki przy Żeromskiego 30, aby odebrać upominek.

Na początku przyszłego roku chcemy, by z wygodnego narzędzia internetowego korzystało już 1000 użytkowników. Dlatego nadal będziemy nagradzać co dziesiątą osobę, która dołączy do ich grona. Na użytkownika nr 1000 czeka torba z gadżetami i kalendarzem Wodociągu Mareckiego, który został przygotowany na podstawie prac laureatów konkursu „Źródełko Markowej Wody”.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zarząd i pracownicy Wodociągu Mareckiego składają Państwu najlepsze życzenia. Niech ten cudowny czas upłynie Państwo w rodzinnej, spokojnej atmosferze.  

Data publikacji: 23.12.2016

« wstecz | w górę