W piątek przywołujemy wiosnę!

W piątek przywołujemy wiosnę!

Nasza kropla i drzewko są już gotowe na Wasze wiosenne ozdoby. My natomiast nie możemy się już doczekać, aby obdarować Was ekologicznymi upominkami.
Drzewko czeka na ozdoby
Drzewko czeka na ozdoby
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Za oknem śnieg, ale co jakiś czas przebija się słońce, które kojarzy nam się z ciepłymi dniami. Na pewno nie jeden z Was, myśli już o wiośnie. My też wychodzimy jej naprzeciw i tak już od najbliższego piątku 19 lutego zaczynamy zbierać od Was dekoracje. Tym razem nie tylko na kroplę, którą znacie z Biura Obsługi Klienta, ale i na nasze ekologiczne drzewko. W grudniu przyozdobione było jako choinka. Teraz przyszedł czas na nową odsłonę właśnie wiosenną. Ma ono jedynie suszone pomarańcze. Brakuje mu trochę zieleni, kwiatów z recyklingu i Waszych innych pomysłów. Pokazaliście, że to nic trudnego! Szyszka ze skorupek od pistacji, bombki z pokrywek od serka, dlatego ciekawi jesteśmy z czego przygotujecie te dekoracje.

Zachęcamy Was do zrobienia ozdób w domu i przyniesienia ich do naszej siedziby. Od piątku 19 lutego, aż do piątku 19 marca czekamy na Wasze ekologiczne ozdoby o tematyce wiosennej. W zamian nagrodzimy Wasz wysiłek gadżetami, które zapewne Wam się spodobają czy przydadzą. Czekają na Was upominki m.in. paletki do gry, worko-plecaki, kominy, butelki na wodę… Wszystko w zależności od Waszego zaangażowania. Nikt  nie wyjdzie od nas bez upominku.

Wiosenne dekoracje zbieramy w pokoju nr 8 w każdy piątek w godzinach pracy spółki tj. od 8:00 do 15:00. Można też do nas zadzwonić pod numer telefonu 668-465-266 lub 795-589-489 i umówić się  nami na dostarczenie ozdób w inny dzień. Ale jeśli zrobisz je w domu i nie masz od razu czasu, by do nas je przynieść to zrób zdjęcie i wyślij na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl lub zamieść w komentarzu w wydarzeniu na FB.

W każdy piątek w specjalnie utworzonym wydarzeniu pokażemy Wam również przedmiot, który może być inspiracją do wykonania dekoracji.

Finalną odsłonę kropli oraz drzewka zaprezentujemy jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi.

Powodzenia i nie możemy się doczekać Waszych pomysłów.

#wiosna #ozdoby #słonce #wodociągmarecki #dekoracja #drzewko #kropla #nagrody

Data publikacji: 17.02.2021
Autor:

« wstecz | w górę