W piątek przywołujemy wiosnę!

W piątek przywołujemy wiosnę!

Nasza kropla i drzewko są już gotowe na Wasze wiosenne ozdoby. My natomiast nie możemy się już doczekać, aby obdarować Was ekologicznymi upominkami.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Za oknem śnieg, ale co jakiś czas przebija się słońce, które kojarzy nam się z ciepłymi dniami. Na pewno nie jeden z Was, myśli już o wiośnie. My też wychodzimy jej naprzeciw i tak już od najbliższego piątku 19 lutego zaczynamy zbierać od Was dekoracje. Tym razem nie tylko na kroplę, którą znacie z Biura Obsługi Klienta, ale i na nasze ekologiczne drzewko. W grudniu przyozdobione było jako choinka. Teraz przyszedł czas na nową odsłonę właśnie wiosenną. Ma ono jedynie suszone pomarańcze. Brakuje mu trochę zieleni, kwiatów z recyklingu i Waszych innych pomysłów. Pokazaliście, że to nic trudnego! Szyszka ze skorupek od pistacji, bombki z pokrywek od serka, dlatego ciekawi jesteśmy z czego przygotujecie te dekoracje.

Zachęcamy Was do zrobienia ozdób w domu i przyniesienia ich do naszej siedziby. Od piątku 19 lutego, aż do piątku 19 marca czekamy na Wasze ekologiczne ozdoby o tematyce wiosennej. W zamian nagrodzimy Wasz wysiłek gadżetami, które zapewne Wam się spodobają czy przydadzą. Czekają na Was upominki m.in. paletki do gry, worko-plecaki, kominy, butelki na wodę… Wszystko w zależności od Waszego zaangażowania. Nikt  nie wyjdzie od nas bez upominku.

Wiosenne dekoracje zbieramy w pokoju nr 8 w każdy piątek w godzinach pracy spółki tj. od 8:00 do 15:00. Można też do nas zadzwonić pod numer telefonu 668-465-266 lub 795-589-489 i umówić się  nami na dostarczenie ozdób w inny dzień. Ale jeśli zrobisz je w domu i nie masz od razu czasu, by do nas je przynieść to zrób zdjęcie i wyślij na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl lub zamieść w komentarzu w wydarzeniu na FB.

W każdy piątek w specjalnie utworzonym wydarzeniu pokażemy Wam również przedmiot, który może być inspiracją do wykonania dekoracji.

Finalną odsłonę kropli oraz drzewka zaprezentujemy jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi.

Powodzenia i nie możemy się doczekać Waszych pomysłów.

#wiosna #ozdoby #słonce #wodociągmarecki #dekoracja #drzewko #kropla #nagrody

Data publikacji: 17.02.2021
Autor:

« wstecz | w górę