Wodny detektyw na tropie

Wodny detektyw na tropie

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym. Najlepsze prace trafia do kalendarza na 2021 r. Będą również dostępne w wersji elektronicznej jako tapeta.
Plakat naszego konkursu
Plakat naszego konkursu
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Gdzie powstaje kanalizacja w Markach? Kto wspomógł Marki przy jej budowie? Dokąd płyną ścieki? Czego nie wrzucać do sieci? To zadanie dla prawdziwego detektywa, który wyrusza w drogę, by poszukać odpowiedzi na te pytania. Ale jego sprawozdanie nie będzie miało kształtu raportu, lecz… będzie pracą plastyczną.

Być jak Sherlock

Każdy z Was, uczniów mareckich szkół podstawowych, może stać się Sherlockiem Holmesem lub Herkulesem Poirotem, czyli najsłynniejszymi śledczymi świata, którzy rozwiązywali zagadki swoim talentem, a nie siłą. Tego talent  Wam również nie braknie, dlatego zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym „Wodny detektyw na tropie”. Przyślijcie Wasze prace, a te najlepsze ozdobią nasz kalendarz na 2021 r. Powstanie on zarówno w tradycyjnej wersji papierowej jak i elektronicznej. Każdy miesiąc wraz z okładką będzie przygotowany jako osobny projekt graficzny – będzie można go ściągnąć jako tło/tapeta ekranu komputera.

 Worek nagród i upominków

Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć  o nagrodach.  Jak co roku czekają na Was atrakcyjne upominki, a na autorów najlepszych prac m.in. hulajnogi, plecaki czy akcesoria rowerowe.

Praca plastyczna płaska (format 2D) powinna zostać wykonana indywidualnie na papierze w formacie nie mniejszym niż 148x210 mm (A4) lub nie większym niż 297x420 mm (A3). Technika wykonania pracy jest dowolna. 

Na prace czekamy do 15 września 2020 r. do godziny 14:59. Należy je złożyć w siedzibie spółki w Markach przy ulicy Żeromskiego 30. Istnieje też możliwość nadania przesyłką pocztową lub kurierem ( tu decyduje data stempla).

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu, promującego konkurs

https://www.youtube.com/watch?v=YU_gjuT_kJM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1O7IgpTavNPAkf46jIYTVg_ECK_u6CTaEF4KZa5Ubf1WekrVV_hwktNoY

Nie zapomnijmy też o wypełnieniu przez rodziców/opiekunów prawnych formularzy i deklaracji, które są niezbędne do udziału w konkursie. Znajdziecie je pod tekstem.

Z niecierpliwością czekamy  na Wasze prace. Na pewno zaskoczycie nas swoją wyobraźnią i kreatywnością.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego – a.soloninko@wodociagmarecki.pl   k.tyminska@wodociagmarecki.pl

Regulamin Konkursu - pobierz

Uchwała- pobierz

Formularz – pobierz

Deklaracja - pobierz

 

Data publikacji: 24.06.2020

« wstecz | w górę