Włącz się do zabawy w komiks

Włącz się do zabawy w komiks

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do udziału w nowej, kreatywnej zabawie z nagrodami. Zapoznaj się z zasadami i bądź częścią nowych przygód kropli
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Dziś obchodzimy w Polsce wyjątkowy dzień. Mowa oczywiście o Dniu Dziecka! Świętują mali i duzi. Z tej okazji mamy dla dzieci i młodzieży upominki. By je otrzymać, wystarczy włączyć się do zabawy i wspólnie z nami stworzyć kontynuację komiksu. Mamy dla Was coś wyjątkowego! Przygotowaliśmy zabawę na Facebooku. Warto więc odwiedzić nasz profil https://www.facebook.com/wodociagmarecki/ oraz przyłączyć się do wydarzenia Nowe przygody kropli, gdzie nie tylko wyjaśniamy zasady, ale i umieszczamy post rozpoczynający zabawę.

Pamiętacie nasz komiks Wielka przygoda małej kropelki?  Dla tych co, jeszcze nie czytali, wystarczy wejść na naszą stronę  https://www.wodociagmarecki.pl/wielka-przygoda-malej-kropelki . Wiemy, że wielu z Was już zna te przygody, a niektórzy mają wersje papierową w domu, którą otrzymaliście biorąc udział w licznych akcjach promocyjnych. Teraz chcemy, żebyście pomogli nam stworzyć kontynuację tej opowieści. Przypomnimy Wam, więc ostatnią stronę - planszę, bo od niej zaczynamy zabawę. Chcemy się dowiedzieć, o czym kropla przekonała się na własne oczy, a może czekały na nią całkiem nowe przygody. Jesteśmy bardzo ciekawi i nie możemy doczekać się już Waszych pomysłów.

Co należy zrobić, by się włączyć  do zabawy w komiks?

- wejść na nasz Fan Page https://www.facebook.com/wodociagmarecki/

- znaleźć post, który zamieściliśmy w wydarzeniu zabawy „Nowe przygody kropli wody”

- post zabawy zaczyna się od naszej planszy, do której należy stworzyć kontynuacje w postaci komiksu i pod tym postem dodać  w komentarzu

A więc zabierajcie się do dzieła! Czekamy na Wasze pomysły!

Co powinien zawierać komentarz?

- kontynuację komiksu, który musi posiadać minimum 2 obrazki wraz z dymkami zwierającymi wewnątrz tekst, a zamieścić możecie go np. w postaci zdjęcia.

Co jest potrzebne do stworzenia kontynuacji komiksu?

Wystarczy kartka papieru i pomysł, który przelejecie na papier. Następnie robicie zdjęcie i zamieszczacie w komentarzu. Ale nie wyrzucajcie pracy!

U nas każdy wygrywa, ponieważ uczestnicy, którzy zamieszczą komiks w komentarzu otrzymają grę Memory.

Ale dla najlepszej części czeka nagroda niespodzianka!

Zabawa potrwa dwa tygodnie.  Już teraz możecie pod naszym postem umieszczać dalszy ciąg historii kropli w komentarzu.

Kto może brać udział w zabawie?

Uczestnikami mogą być dzieci i młodzież zamieszkałe na terenie Gminy Miasto Marki, będący użytkownikami i posiadającymi aktywne konto na serwisie Facebook.com, których rodzice/opiekunowie zaakceptowali regulamin.

Każdy, kto dołączy do zabawy, bazuje na ostatnim komentarzu, a pierwszy komentarz z komiksem to odpowiedź na naszą planszę.

Uwaga!

Jeśli uznamy, że historia kropli dobiegła końca przez okresem 2 tygodni, możemy zakończyć ją wcześniej. A zatem rysujcie komiksy na kartkach papieru, róbcie im zdjęcia i dodawajcie jako komentarz pod postem. Sami zobaczycie będzie się działo!

 Szczegółowe zasady w regulaminie.

Regulamin zabawy

Link do zabawy na FB

Uchwała do regulaminu

Dla ciekawych naszych komiksowych historii, mamy jeszcze jeden link do komiksu, który stworzyliśmy jako kolorowankę

Data publikacji: 01.06.2020

« wstecz | w górę