Pomysł na nagrodę

Pomysł na nagrodę

Pamiętacie ostatnią akcję, kiedy z naszych propozycji wyczarowaliście ekologiczne gadżety. Teraz czekamy na Wasze pomysły, za które nie tylko otrzymacie nagrody, ale postaramy się je zrealizować według waszych instrukcji.
Czekamy na kreatywne, ekologiczne pomysły!
Czekamy na kreatywne, ekologiczne pomysły!
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Pewnie wiele osób zastanawia się, co można zrobić z pustej plastikowej butelki, aby nie wyrzucać jej do kosza na śmieci. Jak ograniczyć plastik każdego dnia lub chociaż ponownie go wykorzystać. Każdy ma pewnie jakieś swoje rozwiązania, by dbać o nasze środowisko. Po co kupować doniczkę na bazylię czy kolendrę, jeśli puszka po warzywach bardzo dobrze się do tego nadaje. Słoik można wykorzystać ponownie jako szklankę lub … Więcej już zdradzać nie będziemy, ponieważ pewnie i Wy macie mnóstwo pomysłów, o których my nie wiemy. Podzielcie się z nami. Kiedy je otrzymamy, nie tylko umieścimy je na naszej stronie internatowej, ale i otrzymacie od nas nagrodę.

Prosimy, abyście przedstawili nam swoje pomysły w dwóch kategoriach:

- wykorzystanie odpadów do ponownego użytku,

- realizacja pomysłów zgodnie ze środowiskiem i zasadą zero śmieci (zero waste).

Akcja skierowana jest tym razem nie tylko do dzieci i młodzieży do 18 r. ż., ale również do osób dorosłych. Oznacza też, że będzie więcej nagrodzonych niż ostatnio. Pierwsze pięć propozycji, które wpłyną do nas od dzieci i młodzieży, a także pierwsza piątka od dorosłych wygrywa upominki w postaci gadżetów promocyjnych spółki. Jakich? Chcecie się przekonać to prześlijcie do nas pomysł. Może też sprawdzić, jak wyglądała wcześniejsza akcja, gdzie przyznawane były nagrody(https://www.wodociagmarecki.pl/piec-pomyslow-na-nagrody). Teraz będzie ich więcej.

Co należy zrobić, żeby wygrać!

Wystarczy mieć pomysł. Następnie go zrealizować. I do nas zgłosić. Pamiętajcie, że zgłoszenie nie może zawierać jedynie finalnego zdjęcia czy filmiku, ale także proces powstania pomysłu. Dodatkowo powinien znaleźć się plik z krótkim opisem pomysłu i szczegółową instrukcją jego wykonania. Wszystko po to, byśmy mogli jego odtworzyć i pokazać, aby każdy widział efekt tej wspaniałej pracy.

Pomysł można przesyłać w formie zdjęć czy filmiku. Ale pamiętacie, że muszą one zawierać datę wykonania, która jest po ogłoszeniu naszej zabawy.

I pamiętajcie, że prace zapisane w pliku jpg. lub filmie audiowizualnym zawierające datę wykonania przesyłamy na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl

Liczy się data, godzina, minuta a nawet sekunda otrzymania przez nas Waszego pomysłu.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze pomysły, którymi będziemy mogli się dzielić dla dobra środowiska.

Pokażmy, że czasem niby z „niczego”, może powstać coś pożytecznego.

Zarządzenie dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż. - pobierz

Zarządzenie dla osób dorosłych powyżej 18 r.ż. - pobierz

Data publikacji: 25.05.2020

« wstecz | w górę