Pomysł na nagrodę

Pomysł na nagrodę

Pamiętacie ostatnią akcję, kiedy z naszych propozycji wyczarowaliście ekologiczne gadżety. Teraz czekamy na Wasze pomysły, za które nie tylko otrzymacie nagrody, ale postaramy się je zrealizować według waszych instrukcji.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Pewnie wiele osób zastanawia się, co można zrobić z pustej plastikowej butelki, aby nie wyrzucać jej do kosza na śmieci. Jak ograniczyć plastik każdego dnia lub chociaż ponownie go wykorzystać. Każdy ma pewnie jakieś swoje rozwiązania, by dbać o nasze środowisko. Po co kupować doniczkę na bazylię czy kolendrę, jeśli puszka po warzywach bardzo dobrze się do tego nadaje. Słoik można wykorzystać ponownie jako szklankę lub … Więcej już zdradzać nie będziemy, ponieważ pewnie i Wy macie mnóstwo pomysłów, o których my nie wiemy. Podzielcie się z nami. Kiedy je otrzymamy, nie tylko umieścimy je na naszej stronie internatowej, ale i otrzymacie od nas nagrodę.

Prosimy, abyście przedstawili nam swoje pomysły w dwóch kategoriach:

- wykorzystanie odpadów do ponownego użytku,

- realizacja pomysłów zgodnie ze środowiskiem i zasadą zero śmieci (zero waste).

Akcja skierowana jest tym razem nie tylko do dzieci i młodzieży do 18 r. ż., ale również do osób dorosłych. Oznacza też, że będzie więcej nagrodzonych niż ostatnio. Pierwsze pięć propozycji, które wpłyną do nas od dzieci i młodzieży, a także pierwsza piątka od dorosłych wygrywa upominki w postaci gadżetów promocyjnych spółki. Jakich? Chcecie się przekonać to prześlijcie do nas pomysł. Może też sprawdzić, jak wyglądała wcześniejsza akcja, gdzie przyznawane były nagrody(https://www.wodociagmarecki.pl/piec-pomyslow-na-nagrody). Teraz będzie ich więcej.

Co należy zrobić, żeby wygrać!

Wystarczy mieć pomysł. Następnie go zrealizować. I do nas zgłosić. Pamiętajcie, że zgłoszenie nie może zawierać jedynie finalnego zdjęcia czy filmiku, ale także proces powstania pomysłu. Dodatkowo powinien znaleźć się plik z krótkim opisem pomysłu i szczegółową instrukcją jego wykonania. Wszystko po to, byśmy mogli jego odtworzyć i pokazać, aby każdy widział efekt tej wspaniałej pracy.

Pomysł można przesyłać w formie zdjęć czy filmiku. Ale pamiętacie, że muszą one zawierać datę wykonania, która jest po ogłoszeniu naszej zabawy.

I pamiętajcie, że prace zapisane w pliku jpg. lub filmie audiowizualnym zawierające datę wykonania przesyłamy na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl

Liczy się data, godzina, minuta a nawet sekunda otrzymania przez nas Waszego pomysłu.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze pomysły, którymi będziemy mogli się dzielić dla dobra środowiska.

Pokażmy, że czasem niby z „niczego”, może powstać coś pożytecznego.

Zarządzenie dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż. - pobierz

Zarządzenie dla osób dorosłych powyżej 18 r.ż. - pobierz

Data publikacji: 25.05.2020

« wstecz | w górę