Wspieraj z nami Klaudusię

Wspieraj z nami Klaudusię

To już ostatni moment, aby pomóc potrzebującej operacji Klaudii. Nie możemy się spotkać na żadnej akcji miejskiej, dlatego przekazujemy pulę gadżetów na licytację i zachęcamy do udziału.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Pamiętacie, kiedy kilka miesięcy temu uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej organizowanej na terenie Marek? „Włącz się w pomaganie” -  pod taką nazwą odbyła się zbiórka pieniędzy potrzebnych na operację dla Klaudii.

Wówczas potrzebna suma na operację opiewała na kwotę 250 000 zł. Udało się zebrać ok 33 000 zł. Nadal potrzeba jeszcze prawie 170 000 zł. Do tej pory zbiórka organizowana była na operację za granicą. W między czasie pojawiła się możliwość przeprowadzenie operacji nóżki w Warszawie przy asyście lekarza z zagranicy. Ku zdziwieniu kosztorys opiewa na wyższą kwotę niż operacja za granicą. Jest to suma 270 000 tys. zł. Na ten moment Klaudia ma na swoim koncie troszkę ponad 96 000 zł. Są tylko dwa terminy w tym roku. Jeden w maju, kolejny w sierpniu Jednak w obecnej sytuacji epidemiologicznej, dodatkowym ryzykiem byłby wyjazd za granicę. Dlatego zróbmy wszystko i pomóżmy Klaudii zoperować nogę w sierpniu!

Tym razem Spółka podjęła decyzję, aby przekazać gadżety promocyjne na licytację. Klaudia cały czas zbiera przedmioty, które mogłaby przeznaczyć na licytację. Na pewno, każdy z Nas ma w domu coś z czego nie korzysta, a co mogłoby służyć innemu odbiorcy jeszcze długie lata.  Możemy takie rzeczy przekazać dla dziewczynki, a dzięki temu suma będzie się zwiększać. Sami możemy też coś intersującego zakupić.

Mamy nadzieję, że gadżety przez Nas przekazane znajdą nowego właściciela,  a my w ten sposób pomożemy w nieustającym w dążeniu do celu, zarówno mamy jak i córki. Jak to mówi przysłowie „Grosz do grosza, a będzie kokosza…” My również liczymy, że tym razem się uda.

Klaudii oraz jej mamie życzymy cierpliwości, wytrwałości i zdrowia.  A Państwa zachęcamy do pomocy i wsparcia tej młodej dziewczynki.

Zachęcamy do licytacji gadżetów spółki  i nie tylko. Wystarczy przyłączyć się do grupy na FB

https://www.facebook.com/groups/742851609461471/

Tu znajdziecie link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/klaudia-sobczak

Zachęcamy jeszcze raz do wsparcia!

Trzymamy kciuki !

Data publikacji: 27.04.2020

« wstecz | w górę