Wybraliście nazwę bloga

Wybraliście nazwę bloga

Często mówimy, że wszystko widać jak w zwierciadle. W naszym przypadku najwięcej będzie widać na „E-Kranie”. Tak bowiem będzie się nazywać nasz firmowy blog.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Łatwa do zapamiętania; Wpada w ucho i mówi wszystko co trzeba czyli: internetowo o wodzie w Markach :) – tak skomentowaliście jedną z trzech naszych plebiscytowych propozycji nazwy blogu Wodociągu Mareckiego.  Niedawno zaprosiliśmy Was do udziału w sondzie, w której dokonaliście ostatecznego wyboru. W dogrywce wskazywaliście jedną z trzech propozycji nazw: E-Kran, Wodosfera Marki oraz O wodzie bez lania wody. Najwięcej, bo 50,8 proc. głosów, uzyskał E-Kran.

- Proponując taką nazwę wykorzystaliśmy grę słów i liter. Słowo „ekran” kojarzy się z możliwością oglądania i czytania, czyli zdobywania wiedzy, przedrostek „e-„ – z internetem, a „kran” jest jednym z symboli działania firm wodociągowych. Taki też ma być nasz blog  – tłumaczy Anna Sołoninko z Wodociągu Mareckiego.

Idea napisania bloga kiełkowała wraz z rosnącą liczbą pytań, które pojawiały się m.in. na naszym funpage’u. Dotyczą one najczęściej tego, co jest naszym klientom najbliższe. A więc – dlaczego nasza woda jest twarda i czy to jest szkodliwe dla zdrowia, dlaczego w Markach nie ma warszawskiego poziomu cen, jak podłączyć podlicznik… Na te pytanie będziemy odpowiadać w naszych wpisach. – Zapraszamy Was do tego, abyście stali się również kreatorami wpisów. Podpowiadajcie nam tematy, które Was interesują. A my postaramy się na nie odpowiedzieć – mówi Tadeusz Markiewicz z Wodociągu Mareckiego.

Jesteśmy pewni, że jednym z kluczowych tematów dekady będzie ochrona zasobów wód. Coraz więcej osób będzie stosować małą retencję – zgodnie z powiedzeniem „małe wody kropelki tworzą ocean wielki”

- Możemy Wam obiecać, że na stronach naszym blogu tematyka edukacyjna, dotycząca przede wszystkim wody, będzie mocno reprezentowana – podsumowuje Katarzyna Tymińska z Wodociągu Mareckiego.

Ps. Zgodnie z obietnicą wybraliśmy trzy najciekawsze naszym zdaniem komentarze, dotyczące propozycji nazwy bloga. Oto one:

Katarzyna Kowcia Wodosfera Marki tak zagłosowałam, bo nazwa kojarząca się z Markami (…). Z tych trzech zaproponowanych najbardziej swojsko brzmi, jest krótka nazwa i taka ciepła nasza. Na mojej twarzy wywołała uśmiech jak miłe wspomnienie. Więc ma pozytywną energię i magię przyciągania.

Kasia Kozłowska E-kran Marki, wpada w ucho i mówi wszystko co trzeba czyli: internetowo o wodzie w Markach :

Iwona Klemczak "O wodzie bez lania wody” fajne, ale jak dla mnie za długie :) może wystarczy "bez lania wody"

Dla Pań przygotowaliśmy upominki. Są do odbioru w naszej siedzibie przy ul. Żeromskiego 30. Zapraszamy

Data publikacji: 04.08.2020

« wstecz | w górę