Z kodem QR na fakturze wodociągu

Z kodem QR na fakturze wodociągu

Wprowadzamy ułatwienie przy regulowaniu płatności
Górna część faktury z zaznaczonym kodem QR
Górna część faktury z zaznaczonym kodem QR
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Nowoczesne mobilne aplikacje bankowe mają możliwość skanowania kodu QR z rachunków/faktur. Dzięki temu jej użytkownik nie musi ręcznie wpisywać danych do formatki bankowej – numeru konta, kwoty przelewu czy jego tytułu. Logujemy się do aplikacji bankowej, wyszukujemy opcję skanuj/zapłać, chwila skanowania i wszystkie dane są już na ekranie telefonu komórkowego.

Takie kody QR w tym miesiącu pojawiają się już na fakturach Wodociągu Mareckiego. Dziękujemy za inspirację Panu Mikołajowi Szczepanowskiemu, który zwrócił się do naszej spółki z zapytaniem o możliwość umieszczenia kodów na rachunkach. Zachęcamy do ich stosowania. Są drukowane na papierowych wersjach faktur oraz wyświetlają się abonentom Internetowego Biura Obsługi Klienta - po zalogowaniu się do IBO i otwarciu załącznika z fakturą.

- Zachęcamy również do wykorzystywania IBO. To nie tylko wygoda, to także możliwość praktycznego stosowania działań proekologicznych. Dzięki IBO nie musimy drukować i kopertować standardowych faktur. A to oznacza, że możemy kupować mniej papieru, czyli chronić otaczające nas środowisko  – tłumaczy Aron Ablewski z Wodociągu Mareckiego.

Obecnie z IBO korzysta już prawie 3700 abonentów. Dołącz do ich grona! Więcej informacji na ten temat TUTAJ

 

Data publikacji: 18.08.2022

« wstecz | w górę