Fundusze Europejskie

Znów zagramy w największej orkiestrze na świecie

Znów zagramy w największej orkiestrze na świecie

Zapraszamy Was na marecki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będziemy kwestować, lać wodę i zachęcać do udziału w konkursach z nagrodami.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Świetny wykładowca, urodzony gawędziarz – mowa oczywiście o profesorze Jerzym Bralczyku. Nieprzypadkowo o nim dzisiaj wspominamy. Jego książka zatytułowana „1000 słów” będzie jedną z głównych atrakcji licytacji fantów przygotowanych przez Wodociąg Marecki. Barwną publikację, pełną błyskotliwych felietonów, wraz z autografem profesora, przekazał nam dyrektor Kajetan Paweł Specjalski. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli ją zdobyć, wraz z potężnym zestawem pamiątek (m.in. karafka na markową wodę, szklanki, kalendarze), podczas mareckiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Największa orkiestra na świecie zagra w naszym mieście po raz trzynasty.

- Odczarujmy "trzynastkę". Marzeniem jest przekroczenie magicznej kwoty miliona złotych z naszego miasta. Zapraszamy w niedzielę na halę sportowo-widowiskową przy ul. Dużej 3 przy Szkole Podstawowej nr 4” – informuje marecki sztab WOŚP.

My też tam będziemy – odwiedzajcie nasze stoisko. Oczywiście, jak co roku, będziemy zbierać pieniążki – w tej edycji cała Polska będzie wyrównywać szanse w leczeniu noworodków. Wraz z nami przyjedzie saturator, którego mogliście zauważyć podczas ubiegłorocznych Dni Marek, Małej Mili Mareckiej czy MSG. Wszyscy spragnieni mogą liczyć na darmowy kubek markowej wody z gazem oraz sokiem. Tych, którzy chcą się zmierzyć z łamigłówkami, zapraszamy do wykreślanek – zarówno dla dzieci i dorosłych. Na osoby, które dadzą sobie z nimi radę, czekają nagrody. Wreszcie markowianie, którzy poczują w sobie kreatywną żyłkę, będą mogli zostawić u nas prace w konkursie „Ubierz wodę w słowa”, w którym główną nagrodą jest czytnik e-booków. Zapraszamy! Jesteśmy w holu sali widowiskowo-sportowej im. Bożeny Markiewicz przy ul. Dużej. Możecie nas spotkać od 12.00 do 18.00.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Książka z autografem profesora Jerzego Bralczyka będzie główną atrakcją naszego pakietu.

Data publikacji: 11.01.2018