Gramy, bo kochamy pomagać

Gramy, bo kochamy pomagać

Dołączamy do największej orkiestry na świecie. Zapraszamy Was na nasze stoisko podczas mareckiego finału WOŚP. Będziemy częstować, bawić, a przede wszystkim kwestować na rzecz dziecięcej medycyny. Do wygrania w naszej licytacji wejściówki na koncerty Kasi Kowalskiej, Kamila Bednarka i Krystyny Prońko, a także pamiątki Roberta Kubicy.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

12 stycznia najgorętszym punktem na mapie naszego miasta będzie ulica Wspólna, a ściślej – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. To tu swoją siedzibę ma sztab mareckiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to tu będzie się działo. Wydarzeń będzie bez liku, a my cieszymy się, że będziemy mogli dołożyć swoją cegiełkę. Odwiedźcie nasze stoisko i weźcie udział w naszych licytacjach i kweście! Wszak gramy z myślą o małych dzieciach...

Zróbmy maskotki!

Nasi stali goście wiedzą, że ilekroć pojawiamy się na miejskich wydarzeniach, szykujemy niespodzianki. Latem wspólnie budowaliśmy wielką kroplę w formacie 3D, która teraz ozdabia wejście do naszej firmy. W niedzielę zaproponujemy mniejszy, ale równie ciekawy format. Widzieliście skrzaty, które odwiedziły nas przed świętami? Pojawi się okazja, abyście mogli zrobić własne. Potrzebne będą tylko skarpetki, resztę potrzebnych materiałów zabezpieczymy. Zapewnimy też wodę dla uczestników finału. Tradycyjnie przyjedziemy z saturatorem – każdy spragniony może liczyć na poczęstunek. Oczywiście przy naszym stoisku znajdzie się też puszka, do której będziemy zbierać Wasze dary na WOŚP. W ubiegłym roku udało nam się zebrać 1691,67 zł. Każdy, kto wrzuci datek na rzecz WOŚP, nie odejdzie z pustymi rękami.

Kubica i koncerty

Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy dotychczasowe wyniki. Pomóc nam w tym mogą dwie licytacje. Około godz. 17.00 zapraszamy w sąsiedztwo sceny. Do wylicytowania będą dwa pakiety.W pierwszym zestawie mamy dla Was dwa bilety na koncert MTV Unplugged  Kasi Kowalskiej z gościnnym udziałem Edyty Bartosiewicz, Stanisława Soyki i Kamila Bednarka, który odbędzie się 1 lutego o godz. 15:00 w COS Torwar Warszawa. Oprócz tego w naszej magicznej torbie znajdzie zestaw gadżetów (koszulka, kalendarz, poduszka, bidonik) oraz… wyjątkowy upominek, który przyjechał prosto z Baku. Podczas ubiegłorocznej Formuły 1 w Azerbejdżanie Robert Kubica zanotował kraksę. Kajetan Paweł Specjalski, nasz dyrektor, był obserwatorem tego wyścigu. Przywiózł z Baku pamiątkowy bilet, smycz i fragment rozbitego auta. Może być to nietypowy prezent dla fanów Roberta Kubicy. Cena wywoławcza całego zestawu to 100 zł.

W drugim zestawie znajdziecie podwójne zaproszenie na inny koncert zatytułowany „Ikony muzyki – poeci rocka”. 15 lutego na Torwarze o godz. 18.30 wystąpią m.in. Piotr Rogucki, John Porter, a także Krystyna Prońko, Paulina Przybysz i Sławek Uniatowski. To może być świetny prezent przed-Walentynkowy. Do tego oczywiście dołożymy torbę z naszymi gadżetami. Licytację zaczynamy od poziomu 50 zł, ale liczymy, że przemnożymy tę liczbę przynajmniej razy dwa lub trzy!

Do zobaczenia 12 stycznia w MCER. Grajmy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Data publikacji: 09.01.2020
Autor:

« wstecz | w górę