Ubierz z nami kroplę na wiosnę

Ubierz z nami kroplę na wiosnę

Stwórz dekoracje na naszą recyklingową kroplę w siedzibie Wodociągu Mareckiego i otrzymaj atrakcyjne upominki
Kiedy niepotrzebna nakrętka dostaje drugie życie
Kiedy niepotrzebna nakrętka dostaje drugie życie
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Stwórz dekoracje na naszą recyklingową kroplę w siedzibie Wodociągu Mareckiego i otrzymaj atrakcyjne upominki

Pamiętacie kroplę, która stoi w Biurze Obsługi Klienta? Właśnie zdjęliśmy z niej dekorację świąteczną. Nie chcemy, aby stała pusta, więc mamy nadzieję, że pomożecie Nam ją ubrać na wiosnę.

Na warsztatach, które prowadziliśmy podczas Finału WOŚP tzw. przez Was zrobione „gniotki” czyli zajączki, skrzaty lub kwiatki z bibuły cieszyły się wielkim zainteresowaniem i pewnie są elementem dekoracyjnym Waszych domów. Teraz pragniemy, by nasza kropla nabrała różnych kolorów.

Czy widzcie gdzie ukryły się nasze zające i skrzaty?Czy widzicie gdzie ukryły się nasze zające i skrzaty?

Propozycja nie do odrzucenia?

Zachęcamy Was do zrobienia dekoracji w domu i przyniesienia do naszej siedziby. Od 3 lutego przez cały miesiąc czekamy na Wasze ekologiczne ozdoby o tematyce wiosennej. W zamian nagrodzimy Wasz wysiłek gadżetami, które zapewne Wam się spodobają czy przydadzą się chociażby w szkole. Czekają na Was upominki m.in. worko-plecaki, piórniki ekologiczne, linijki, kredki, komiksy… Wszystko w zależności od Waszego zaangażowania. Nikt jednak nie wyjdzie od nas bez upominku.

a oto niektóre gadżety, które możecie otrzymać.A oto niektóre gadżety, które możecie otrzymać

Co jest Wam potrzebne, by zrobić zajączka: ryż, kasza lub płatki owsiane do wypełnienia skarpetki, wstążeczka i marker, by narysować buźkę.

Co jest Wam potrzebne, by zrobić kwiatka: bibuła, patyczek, czy większa wykałaczka, klej lub taśma, a do wykończenia mulina.

A może macie inny pomysł? I chcecie wykonać Panią Wiosnę czy listki lub wiosenny łańcuch. Sami jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów. Do dzieła!

Kiedy przyjmujemy ozdoby?

Wiosenne dekoracje zbieramy w pokoju nr 8 od 3 do 28 lutego w godzinach pracy spółki tj. od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 16:00 i w piątki od 8:00 do 15:00.

Finalną odsłonę kropli zaprezentujemy w marcu.

Powodzenia i nie możemy się doczekać Waszych pomysłów.

Data publikacji: 20.01.2020

« wstecz | w górę