Fundusze Europejskie

Na ostatniej prostej do finału WOŚP

Na ostatniej prostej do finału WOŚP

Mówisz „wodociąg”, myślisz „saturator i konkursy”. Dobrze, ale to nie wyczerpuje tematu niedzielnej uroczystości. Przeczytaj, co jeszcze przygotowaliśmy.
Tak było rok temu...
Tak było rok temu...
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Za oknem zimno, ale u nas gorąco. Przygotowujemy się do niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będziemy razem z Wami od godz. 12.00 do 20.00 w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Dużej 3. Użytkownicy naszej strony naszej strony oraz fani na FB już wiedzą, że będziemy tam z saturatorem, wośpową puszką oraz ze stoiskiem z krzyżówkami. Ale nie tylko. Razem z nami przyjadą dwie sztalugi (dziękujemy MOK Marki im. Tadeusza Lużyńskiego). Na pierwszej z nich wspólnie narysujemy plakat, na którym znajdą się serduszko WOŚP i nasza markowa kropelka. Na drugiej sztaludze będziecie mogli wpisywać Wasze propozycje do Ekowskazu, czyli praktycznego kodeksu ekologicznych postulatów i dobrych praktyk. Osoby, które wezmą udział w tych dwóch projektach, otrzymają nasze gadżety. My już wdrażamy te praktyki w życie m.in. promując Internetowe Biuro Obsługi Klienta, dzięki któremu nie musimy drukować i rozwozić faktur. Dlatego zachęcamy, by skorzystać z okazji i podpytać nas o możliwości IBO. Do zobaczenia w niedzielę!

Ps. Pamiętajcie też, ze po 16 odbędzie się licytacja naszych fantów. Do wygrania są: podwójne zaproszenie na koncert „Niemen Inaczej” (strefa VIP) oraz torba pełna naszych niespodzianek.

Data publikacji: 11.01.2019