Zgubiłeś dane? Odwiedź nas!

Zgubiłeś dane? Odwiedź nas!

Deklaracje odpadowe 2024 dla Urzędu Miasta Marki
Wejście do biura obsługi klienta
Wejście do biura obsługi klienta
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Szanowni Państwo,

Razem z grudniową dystrybucją faktur za wodę/ścieki dołączaliśmy informację/wykaz o okresie i ilości zużytej wody w 2023 r. Są to dane potrzebne do przygotowania i złożenia deklaracji odpadowej. Informowaliśmy o tym w ubiegłym miesiącu. Ostatnio dość często dzwonią do nas Państwo z pytaniem o informację/wykaz. Prosimy o sprawdzenie grudniowych faktur. Jeśli już ich Państwo nie macie, zapraszamy do naszej siedziby (ul. Żeromskiego 30) w godzinach pracy (pon-czw 8.00-16.00, pt 8.00-15.00). Oczywiście wydrukujemy Państwo taki dokument.

Gorąco namawiamy do wykorzystania Internetowego Biura Obsługi Klienta. Jego użytkownicy mają dostęp do wszystkich danych przez 24 h na dobę. Po zalogowaniu wystarczy wybrać zakładkę „faktury”, a następnie rachunek - za grudzień 2023 r. Informacja/wykaz jest dołączony do pliku PDF rachunku.

Przypominamy, że deklaracje odpadowe przyjmuje Urząd Miasta Marki, a nie Wodociąg Marecki. Naszą rolą jest dostarczenie danych potrzebnych Państwu do wypełnienia deklaracji. Więcej informacji na temat deklaracji odpadowych znajdziecie na stronie czyste.marki.pl

Data publikacji: 11.01.2024

« wstecz | w górę