Aktualności

Komiksowo-warsztatowa niedziela z Kropelką

Warsztaty komiksowe z rysowniczką dla każdego, okrągły stół z leżakami, gra memory w 3D na świeżym powietrzu, nasze nowe gadżety i wiele innych atrakcji czeka na Was już w niedzielę w parku miejskim....

Kierunek - 4000 abonentów IBO

Dziękujemy, że dołączacie Państwo do grona użytkowników Internetowego Biura Obsługi Klienta.

„Czysta okolica zaczyna się od Ciebie”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. Najlepsze prace trafią na karty naszego kalendarza na 2022 r., a zwycięzcy otrzymają karnety na pływalnię MCER

Jeden dzień odpoczynku dla fontanny

W czwartek 1 lipca od godziny 9:00 do piątku 2 lipca do godziny 9:00 nasza fontanna udaje się na jeden dzień odpoczynku

Pomożecie? Pomożemy!

Co zrobić, gdy zawieruszy się wykaz zużycia wody, a zbliża się termin złożenia deklaracji odpadowych? Odpowiedź, zapożyczona z czasów słusznie minionej epoki, w tytule.

Rekordowa produkcja wody

Uruchomienie drugiej stacji uzdatniania wody okazało się strzałem w dziesiątkę!

Poradnik gotowy, czas na drugą zabawę

Dzięki Waszym pomysłom wspólnie stworzyliśmy poradnik dla użytkowników naszej fontanny. Przydałaby się do niego teraz ilustracja – to nowe wyzwanie dla Was.

Wspólnie po deszczówkę

Nie tylko każdy z nas może zagospodarować wody opadowe i roztopowe. Coraz częściej robi to nasze miasto, a my - jako samorządowe przedsiębiorstwo - w tym pomożemy.

Cześć, jestem tu nowa.

Powstałam po to, by dać Wam w upalne dni duuuużo przyjemnego chłodu. Chciałabym Wam służyć jak najlepiej… Stwórzmy więc poradnik, który pozwoli mi długo cieszyć się pobytem w Markach

Przerwa w dostawie wody ul. Kordeckiego

27 maja w godzinach 10.00-13.00 w ul. Kordeckiego na odcinku Zagłoby i Rocha Kowalskiego nastąpi przerwa w dostawie wody.

"Eko spacer" zdziałał cuda

W ubiegłym tygodniu w naszym mieście odbyło się wiele ciekawych wydarzeń pod hasłem "Sprzątania Świata". My chcemy przybliżyć niedzielną inicjatywę z dnia 25 kwietnia. „Eko spacer”

4 MAJA KASA I BIURO NIECZYNNE

4 maja nasze biuro nieczynne - Non stop działa pogotowie wodociągowe

Wcinki wodociągowe pod nadzorem

Zwiększamy bezawaryjność i bezpieczeństwo dostaw wody

Rozbudowujemy sieć wodociągową

Układamy kolejne odcinki przy ul. Żytniej, Handlowej i Krasińskiego.

Dzieci dla dzieci

Kończymy nasz dziewięciotygodniowy cykl zabaw „koloroWODAnki – szkoła dla przedszkola”. Z przyjemnością ogłaszamy, czyje prace trafią do niezwykłej, edukacyjnej książeczki.

Zostaliśmy opiekunami mareckiej deszczówki

Wodociąg Marecki przejął od miasta zarządzanie nad siecią kanalizacji deszczowej. Będzie też uczestniczył w pracach koncepcyjnych nad jej rozbudową.

Pod ziemią - przez Piłsudskiego

Przed Świętami Wielkanocnymi jeden z naszych wykonawców realizował nietypową operację, dzięki której będzie można podłączyć do kanalizacji m.in. miejskie przedszkole.

Niezwykłe miejsce, niezwykli ludzie.

Jest takie niezwykłe miejsce na ziemi… Ba, jest takie miejsce w naszym mieście. Nie rzuca się w oczy. Ot zwykły dom, wybudowany zapewne jeszcze w czasach poprzedniego systemu. A jednak ma w sobie TO...

W Wielki Piątek zmiana godzin pracy

W Wielki Piątek nasze biuro będzie pracować do godziny 12.00, a kasa będzie czynna do godziny 11:00.

Kreatywność na pierwszym miejscu

Pamiętacie grę memory „Woda w pamięci”? Już niebawem zobaczycie ją w nowej formie. Fundacja Otwarte Serce z Joasią Wieczorek oraz we współpracy z nami odsłoni „jej” nowe karty.

Sukces Klaudii i ludzi dobrej woli!

Kilkanaście miesięcy trwała walka o to, aby 11-sto letnia mieszkanka Marek Klaudia mogła stanąć na nogi o własnych siłach. Jesienią 2020 roku operacja zakończyła się sukcesem, a zbiórka na...

Woda - dzisiejsza bohaterka

W Światowy Dzień Wody zapraszamy Was online do Wodociągu Mareckiego o 14:00

Cztery Kobiety z Marką

Tegoroczna edycja konkursu dla płci pięknej pokazała, że w tych dość trudnych czasach siła jest w kobietach, a wspaniale się składa, że one działają z lub dla Wodociągu Mareckiego

Łap deszczówkę i… dotację

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „Moja Woda”. To projekt skierowany dla tych, którzy chcą zbierać deszczówkę. Dzięki dotacjom można pokryć...

Rozbudujemy kanalizację sanitarną na Strudze

Podpisaliśmy umowę na wykonanie robót w ulicach Błękitnej i Akacjowej .

Kobieca twarz Wodociągu Mareckiego

Jaką część zespołu Wodociągu Mareckiego stanowią kobiety? Prawidłowa odpowiedź brzmi – ważną, o ile nie najważniejszą.

Odkręcamy kurek E-kranu, czyli rusza blog Wodociągu Mareckiego

Kap, kap, kap i pierwsze teksty są już na stronie www.eranwm.pl. Drodzy Czytelnicy! Liczymy, że będziemy dla Was/będziecie dla nas inspiracją! Spójrzcie na E-kran!

Wykonawca zawinił, inwestora ukarali

Jak się domyślasz Czytelniku, powyższy tytuł jest modyfikacją popularnego powiedzenia. Ale oddaje to, co spotkało jednego z mieszkańców.

W piątek przywołujemy wiosnę!

Nasza kropla i drzewko są już gotowe na Wasze wiosenne ozdoby. My natomiast nie możemy się już doczekać, aby obdarować Was ekologicznymi upominkami.

Wycieczka z Wodociągiem on-line?

Tak, jest to możliwe, mimo istniejącej pandemii i obostrzeń. Bo dla chcącego nić trudnego. My już pierwszą taką wycieczkę mamy za sobą. Sprawdźcie, jak było.
page 4 from 14

« wstecz | w górę