Aktualności

Rozbudowujemy sieć wodociągową

Układamy kolejne odcinki przy ul. Żytniej, Handlowej i Krasińskiego.

Dzieci dla dzieci

Kończymy nasz dziewięciotygodniowy cykl zabaw „koloroWODAnki – szkoła dla przedszkola”. Z przyjemnością ogłaszamy, czyje prace trafią do niezwykłej, edukacyjnej książeczki.

Zostaliśmy opiekunami mareckiej deszczówki

Wodociąg Marecki przejął od miasta zarządzanie nad siecią kanalizacji deszczowej. Będzie też uczestniczył w pracach koncepcyjnych nad jej rozbudową.

Pod ziemią - przez Piłsudskiego

Przed Świętami Wielkanocnymi jeden z naszych wykonawców realizował nietypową operację, dzięki której będzie można podłączyć do kanalizacji m.in. miejskie przedszkole.

Niezwykłe miejsce, niezwykli ludzie.

Jest takie niezwykłe miejsce na ziemi… Ba, jest takie miejsce w naszym mieście. Nie rzuca się w oczy. Ot zwykły dom, wybudowany zapewne jeszcze w czasach poprzedniego systemu. A jednak ma w sobie TO...

W Wielki Piątek zmiana godzin pracy

W Wielki Piątek nasze biuro będzie pracować do godziny 12.00, a kasa będzie czynna do godziny 11:00.

Kreatywność na pierwszym miejscu

Pamiętacie grę memory „Woda w pamięci”? Już niebawem zobaczycie ją w nowej formie. Fundacja Otwarte Serce z Joasią Wieczorek oraz we współpracy z nami odsłoni „jej” nowe karty.

Sukces Klaudii i ludzi dobrej woli!

Kilkanaście miesięcy trwała walka o to, aby 11-sto letnia mieszkanka Marek Klaudia mogła stanąć na nogi o własnych siłach. Jesienią 2020 roku operacja zakończyła się sukcesem, a zbiórka na...

Woda - dzisiejsza bohaterka

W Światowy Dzień Wody zapraszamy Was online do Wodociągu Mareckiego o 14:00

Cztery Kobiety z Marką

Tegoroczna edycja konkursu dla płci pięknej pokazała, że w tych dość trudnych czasach siła jest w kobietach, a wspaniale się składa, że one działają z lub dla Wodociągu Mareckiego

Łap deszczówkę i… dotację

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „Moja Woda”. To projekt skierowany dla tych, którzy chcą zbierać deszczówkę. Dzięki dotacjom można pokryć...

Rozbudujemy kanalizację sanitarną na Strudze

Podpisaliśmy umowę na wykonanie robót w ulicach Błękitnej i Akacjowej .

Kobieca twarz Wodociągu Mareckiego

Jaką część zespołu Wodociągu Mareckiego stanowią kobiety? Prawidłowa odpowiedź brzmi – ważną, o ile nie najważniejszą.

Odkręcamy kurek E-kranu, czyli rusza blog Wodociągu Mareckiego

Kap, kap, kap i pierwsze teksty są już na stronie www.eranwm.pl. Drodzy Czytelnicy! Liczymy, że będziemy dla Was/będziecie dla nas inspiracją! Spójrzcie na E-kran!

Wykonawca zawinił, inwestora ukarali

Jak się domyślasz Czytelniku, powyższy tytuł jest modyfikacją popularnego powiedzenia. Ale oddaje to, co spotkało jednego z mieszkańców.

W piątek przywołujemy wiosnę!

Nasza kropla i drzewko są już gotowe na Wasze wiosenne ozdoby. My natomiast nie możemy się już doczekać, aby obdarować Was ekologicznymi upominkami.

Wycieczka z Wodociągiem on-line?

Tak, jest to możliwe, mimo istniejącej pandemii i obostrzeń. Bo dla chcącego nić trudnego. My już pierwszą taką wycieczkę mamy za sobą. Sprawdźcie, jak było.

Pierwsze urodziny SUW-2

Przez niecały rok ze Stacji Uzdatniania Wody przy Spacerowej popłynęło do mieszkańców ponad 0,5 mln metrów sześciennych Markowej Wody.

Zadyma serc w środku zimy

Markowianie znów pokazali, że mają wspaniałe serca. Nie tylko licznie nas w niedzielę odwiedzili i wybrali się na wodny szlak upominków, ale licytowali i hojnie zasilali puszkę z datkami na rzecz...

Finał WOŚP z wodnym szlakiem upominków

W niedzielę zbieramy datki na WOŚP w siedzibie spółki i zapraszamy na spacer po skarby

KoloroWODAnki – nowy cykl, nowe wyzwanie

Bądź częścią naszego pomysłu i stwórz książeczkę ekologiczną dla przedszkolaka. Temat widoczny w tytule, a forma też tam się ukrywa. Działamy pod hasłem – szkoła dla przedszkola, czyli młodzi tworzą...

Wróciła zima, zabezpieczmy instalacje

Wraz ze spadkiem temperatury rośnie ryzyko domowych awarii.

Nowy Rok, nowy rekord

Pani Anna został 2800 abonentem Internetowego Biura Obsługi Klienta.

Kalejdoskop 2020

Otwarcie SUW-2, eksplozja ekopomysłów, zwiększenie unijnego dofinansowania - to wszystko w cieniu epidemii. Rok Wodociągu Mareckiego w informacyjnej pigułce.

Medal Otwartego Serca

Otrzymaliśmy cenne wyróżnienie od fundacji, która rozsiewa dobro w naszym mieście.

Zagrajcie z nami w największej na świecie orkiestrze

3,2,1 start rozpoczynamy kwestę na rzecz WOŚP. Dla jej uczestników mamy niespodzianki-upominki. Gramy z głową, bo takie jest hasło tegorocznej zbiórki.

Niezwykły kalendarz na Twoim ekranie

Kilka ruchów myszką i już jest! Co? Kalendarz z pracami mareckich dzieci jako tapeta na każdy miesiąc 2021 r.

Mikołajkowa krzyżówka

Zapraszamy do zabawy. Osoba, która pierwsza odszyfruje hasło krzyżówki, otrzyma prezent od najsłynniejszego świętego.

Święty Mikołaj online

Mamy potwierdzenie z Laponii, że w piątek, 4 grudnia, odwiedzi nas niezwykły gość. By przygotować się na jego przyjęcie, od godziny 8.00 rano startujemy z mikołajkowym programem dla Was. Dla tych,...
page 4 from 13

« wstecz | w górę